About Vladies

Vítam vás na kreatívnom blogu o móde mladého dievčaťa menom Vladies!
.
.
Volám sa Vladimíra Falatová, mám 24 rokov a pochádzam z východného Slovenska, z malého mesta, z Prešova. V tomto meste žijem a aj študujem, konkrétne na Prešovskej Univerzite, Fakulte manažmentu v odbore Turizmus, hotelierstvo a kúpeľníctvo. K blogovaniu som sa dostala náhodne, prostredníctvom mojej kamarátky Kejmy, ktorá mi navrhla, aby som blogovanie skúsila. 

Blog pod názvom Vladies blog som si založila dňa 18.9.2013. V tomto blogu nájdete kúsok zo mňa, kde nechávam svoje myšlienky, pocity, nálady, svoju tvorbu, ktorú vkladám hlavne do diy nápadov a do outfitov. Veľmi rada fotím, vyrábam nové veci, ale zároveň dávam starým veciam nový nádych. 

Už ako malá som si navliekala korálky a mame som sa prehrabovala v skrini. Kradla som jej spodničky, šaty, klobúky... a to všetko som na sebe potom skúšala. Už vtedy som vedela, že sa chcem pohybovať v oblasti módy. Chcela by som, aby ma táto moja vášeň k tejto práci aj živila a aby som bola čo najlepšia. 

Okrem módy sa rada venujem športovaniu, kde viem zrelaxovať čo najlepšie. Najradšej behám, bicyklujem, hrám bedminton, plávam a milujem turistiku. Rada cestujem a spoznávam nové veci, nových ľudí, milujem slnko, ktoré mi vie dodať najväčšiu energiu.
.
.
.
K mojej tvorbe prispeli / prispievajú aj títo významní ľudia:
Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.